Головна Новини конференцій Зустрічайте компанію ПАКОБО на виставці Grain Storage Expo!

Зустрічайте компанію ПАКОБО на виставці Grain Storage Expo!

118

26 березня ТОВ “ПАКОБО” представить стенд на виставці Grain Storage Expo.

ТОВ “ПАКОБО” – це експедиторська компанія, яка з 1991 року надає послуги з організації залізничних перевезень вантажів у країни СНД та Європи.
У 2018 році на Західному кордоні України (станція Чоп, Львівської залізниці) був збудований та введений в експлуатацію власний спеціалізований зерновий термінал для накопичення, зберігання в силосах та відвантаження в залізничні вагони колії 1435 мм (європейський стандарт залізничних колій) зернових вантажів. Завантажені європейські зерновози відправляються кінцевому отримувачу маршрутними потягами.
Як експедиторські, так і термінальні послуги сертифіковані відповідними сертифікатами GMP+.  Професійна команда спеціалістів ТОВ «ПАКОБО» надає якісні послуги з організації перевезень в країни ЄС.

Сайт компанії
Linkedin


26 березня на виставці Grain Storage Expo, яка відбудеться в рамках найбільшого в Україні аграрного Форуму галузей зберігання, переробки, кормовиробництва, логістики та трейдингу Grain Storage Forum “ELEVATOR-2021”, фахівці компанії ПАКОБО представлять зерновому ринку стенд та презентують свої можливості.

Запрошуємо до участі!

26.03.2021 м. Київ Grain Storage Forum “ELEVATOR-2021”

Сайт подїі та умови участі: https://grain-elevator-forum.com/

Участь у події можлива лише за умови попередньої реєстрації та оплати реєстраційного внеску.