Cтворення та реформування системи закупівель і тендерів – досвід Agromino

  Тендерні закупівлі – популярна тема як в аграрному, так і на інших ринках. Приклади лідерів ринку привертають увагу, але багатьом здається, що це занадто складно впроваджувати, або ж це ефективно працюватиме лише у великих компаніях.

  Насправді останнім реформувати свої системи складніше, ніж невеликим компаніям. Економію ж отримати може кожен незалежно від об`ємів закупівель. Тому боятися таких реформ не варто – варто вчитися у тих, хто пройшов цей шлях і отримав бажаний результат.

  Саме про успішний досвід реформування системи закупівель розповість 14 червня на четвертій щорічній Конференції спеціалістів із закупівель Сергій Гаврилюк, заступник директора із комерційної діяльності Agromino.

  Agromino – датська компанія з земельним фондом в Україні 47 тис. га та елеваторами потужністю 89 тис. тонн. Спеціалізація компанії: зернове виробництво, виробництво молока і торгівля сільськогосподарськими культурами.

  – І скільки ж це буде коштувати?

  – Це безкоштовно!

  – Звучить дорогувто.

  Так звучить тема доповіді Сергія, під час якої він поділиться кейсом Agromino, як пройти процес реформування системи закупівель і тендерів та виграти від цього.