“Якісне очищення насіння перед закладанням на зберігання і переробкою – основа для підвищення ефективності виробництва рослинних олій”, – Леонід Фадєєв, директор “Спецелеватормельмаш”

    48

    Якісне очищення насіння перед закладанням на зберігання і переробкою – основа для підвищення ефективності виробництва рослинних олій. Більш детально про особливості очистки, сушіння та переробку олійних культур під час II Олійно-жирової конференції розповість директор “Спецелеватормельмаш” Леонід Фадєєв.

    Під час виступу окрему увагу буде приділено заміні сит традиційного виконання на сита і решета Фадєєва (Патент України і Росії “Сито Фадєєва”, патент України і Росії “Решето Фадєєва”) на будь-яких зерноочисних і калібрувальних машинах, що дозволяє істотно підвищувати продуктивність, якість очищення і калібрування зерна будь-яких с/г культур, та доцільності їх поширення на машини у виробництві масла.

    Також будуть представлені технологічні аспекти сушіння олійних культур, а також розглянуто перспективи розвитку напрямку їх глибокої переробки в Україні.