Головна Новини Новини компаній G.R. Agro планує за два роки побудувати сім річкових зернових терміналів

G.R. Agro планує за два роки побудувати сім річкових зернових терміналів

31

G.R. Agro вирішила впродовж 2 років запустити 7 річкових терміналів по перевалці зернових і олійних культур. Крім того, у 2021 році компанія планує придбати одну або дві баржі місткістю 2 тис. тонн кожна для перевезення вантажів. Найімовірніше, цей проєкт фінансуватиме канадський банк.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію G.R. Agro.

“Інвестиції в цей проєкт можуть становити $5-6 млн., які за хорошої навігації можна окупити за 4-5 років. Сформувавши потужну базу для зберігання сільгосппродукції, у 2020-2021 роках G.R. Agro зосередиться на розвитку автомобільної та річкової логістики, щоб удосконалювати сервіс”, – зазначили в компанії.

У липні 2020 року G.R. Agro запустила в експлуатацію перевантажувальний термінал на Дніпрі у Верхньодніпровському районі Дніпропетровської області. На території терміналу є ваговий комплекс, лабораторія, стаціонарна суднонавантажувальна машина і стрічковий перевантажувач з номінальною продуктивністю 350 тонн/год. До літа 2021 року на території зернового термінала планують встановити силоси місткістю 15 тис. тонн одночасного зберігання. Таким чином, зерно можна буде вантажити на баржі не лише прямо з автомобілів, але також з силосів.