Головна Новини Новини компаній Väderstad презентує нову зернову сівалку Inspire 1200C/S

Väderstad презентує нову зернову сівалку Inspire 1200C/S

Компанія Väderstad, одна з світових виробників ґрунтообробної та посівної техніки та сівалок точного висіву з гордістю презентує новий модельний ряд зернових сівалок Inspire – для забезпечення чудових результатів сівби в сегменті 12-метрових сівалок. Нова сівалка Väderstad Inspire 1200C/S розроблена з поєднанням високої продуктивності та надзвичайної точності висіву.

– Нова сівалка Väderstad Inspire 1200C/S створена для аграріїв, яким потрібна техніка з високою продуктивністю. Сівалка компактна як для використання в роботі в полі так і при транспортуванні, модель сівалки Inspire 1200C з можливістю одночасного внесення добрив має один із найбільших бункерів у своєму класі, –  розповідає Бйорн Жаенссон, комерційний продакт менеджер компанії Väderstad.

Серцем Inspire є чутлива система дводискових сошників. Сівалка має чудову здатність адаптуватися до будь-яких нерівностей поверхні поля, завдяки чому задана глибина висіву завжди залишається стабільною. Як результат –  вражаюче розміщення насіння на задану глибину та рівномірне проростання сходів культури по всьому полю.

Сівалка Inspire 1200C/S буде доступна у двох різних моделях – Inspire 1200S і Inspire 1200C. Версія  Inspire 1200S лише для висіву насіння обладнана бункером 5000 літрів для насіння. Версія сівалок з одночасним внесенням добрив Inspire 1200C має бункер об’ємом 7200 літрів, має два окремих відділення для завантаження насіння та добрива. Під час сівби Inspire 1200C при виході з  з бункера насіння і добрива змішуються в одному повітряному потоці і разом потрапляють в ґрунт.

Ключовою особливістю сівалки  Inspire 1200C/S є її здатність контролювати  процес сівби у восьми окремих секціях. Щоб забезпечити постійний і рівномірний потік посівного матеріалу від великого бункера до висівних сошників, насіння та добрива дозуються з високою точністю за допомогою 8 висівних пристроїв Fenix III.

– Сівалка Inspire 1200C/S здійснює контроль за процесом сівби у восьми окремих секціях. Це означає, що Inspire 1200C/S може змінювати норму висіву, а також здійснює посекційний контроль на ширину 1,5 м секції. Це унікальна функція точності висіву в сегменті 12-метрових зернових сівалок,  – каже Бйорн Джаенссон.

Під час роботи в полі процесом висіву легко керувати за допомогою системи управління Väderstad E-Control на базі планшету iPad, яку також можна підключити до терміналу ISOBUS який має функції контролю завдання.

Прем’єра зернової сівалки Inspire 1200C/S виробництва компанії Väderstad  відбудеться на міжнародній виставці Agritechnica у лютому 2022 року. Машина буде доступна для замовлення  восени 2022 року.

Перегляди: 1