Головна Логістика Вагонний парк «НІБУЛОНа» перевіз 500 тис. тонн збіжжя

Вагонний парк «НІБУЛОНа» перевіз 500 тис. тонн збіжжя

Півмільйона тонн збіжжя перевезла залізницею компанія «НІБУЛОН» за неповних два роки експлуатації власного вагонного парку. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію зернотрейдера.

«НІБУЛОН» відправив власними вагонами першу партію збіжжя влітку 2019 року. Наразі власним вагонним парком із філій на перевантажувальний термінал компанії в Миколаєві ми вже перевезли 500 000 тонн збіжжя», – зазначили в холдингу.

Компанія оперує 108 новими вагонами-хоперами бункерного типу моделі 19-6869, що були збудовані ТОВ «Дослідний-механічний завод  «КАРПАТИ» і мають вантажопідйомність 70,5 тонн та об’єм кузова 120 куб. метрів, а також двома локомотивами ТГМ 4.

Завдяки власним елеваторним комплексам та перевантажувальному терміналу у Миколаєві «НІБУЛОН» забезпечує весь ланцюжок завантаження-вивантаження й здатний максимально ефективно використовувати вагони-хопери. Така оптимізація також скоротила витрати компанії на 30-40% порівняно з орендованими вагонами «Укрзалізниці», адже власними вагонами робить 5-6 обертів із центру країни до Миколаєва на місяць.

В «НІБУЛОНі» зазначають, що одне з головних завдань, яке стоїть перед фахівцями компанії, – максимально функціонально поєднувати можливості кожного виду перевезень для оптимізації логістичного процесу та зменшення собівартості перевезення і навантажувально-розвантажувальних робіт. Багаторічний досвід допомагає активно переорієнтовувати вантажоперевезення з автошляхів на річки та залізницю.

Наразі 60% вантажів компанія транспортує водою,30 % – залізницею і лише 10 % – автотранспортом, що сприяє збереженню українських автошляхів та покращенню екології.