Головна Новини Ринок України До реєстру виробників насіння і садивного матеріалу внесені 600 компаній

До реєстру виробників насіння і садивного матеріалу внесені 600 компаній

53

Міністерство аграрної політики та продовольства у 2018 році сформувало Реєстр сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал і Реєстр суб’єктів насінництва та розсадництва.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Мінагрополітики, реєстри дають детальну інформацію про наявність сертифікованого насіння та садивного матеріалу, у розрізі культур, сортів та категорій, а також про можливість придбання якісного матеріалу безпосередньо у виробника.

Так, згідно реєстру сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал на 2018 рік станом на 4 грудня 2018 року органом із сертифікації видано 5752 сертифікати, що засвідчують сортові якості насіння та/або садивного матеріалу та 30205 сертифікатів, що засвідчують посівні якості насіння та товарні якості садивного матеріалу.

“З метою підготовки Державного реєстру суб”єктів насінництва та розсадництва на 2018 рік опрацьовано близько 600 заяв, що надійшли від юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців про включення до реєстру. Підготовлено 16 наказів Мінагропроду на підставі яких до реєстру включено 596 суб”єктів насінництва та розсадництва. Зазначеним суб”єктам дозволяється виробництво та реалізація насіння і садивного матеріалу в обсягах наведених у реєстрі”, – говориться у повідомленні.

Відомості, що містяться в зазначених реєстрах, є відкритими і загальнодоступними. Мінагропрод забезпечує вільний, цілодобовий і безоплатний доступ онлайн-доступ до реєстрів.