Головна Новини Ринок України Вартість живця свиней в Україні дещо зросла

Вартість живця свиней в Україні дещо зросла

9

На початку другої декади лютого ціни закупівлі живця в Україні дещо реабілітувалися.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Асоціації “Свинарі України”, якщо у перших числах лютого середня ціна на свинину живою вагою була на рівні 39,2 грн/кг, то цього тижня показник відновився до 40,5 грн/кг.

Цьоготижневі котирування на свиней забійних кондицій підвищились на 0,5-2 грн/кг, а тож їх діапазон упродовж 7-го тижня становив 39-41 грн/кг.

Більшість м’ясопереробників зазначає, що передумов для висхідного руху цін поки не виникло, адже попит з боку кінцевого споживача залишається досить млявим. Тож реабілітацію цін частково пов’язують з підвищеною активністю формування запасів сировини окремими м’ясопереробниками, які скористалися “вікном” низьких цін.

Водночас таке відновлення слугує противагою падінню цін заготівлі, які сягнули критичного для свинарів рівня.

Більшість представників м’ясопереробки налаштовані на стабілізацію цін на досягнутому рівні, а можливий їх приріст наступного тижня оцінюють у 0,5-1 грн/кг.

Так, протягом третього тижня лютого учасники Асоціації “М’ясної галузі” налаштовані закуповувати свиней забійних кондицій по 39-41,5 грн/кг. З іншого боку, побутує думка, що вище 42 грн/кг ціни на свинину живою вагою до кінця лютого не піднімуться.