Головна Новини Ринок України Мінінфраструктури розробить стратегію розвитку річкової логістики

Мінінфраструктури розробить стратегію розвитку річкової логістики

6

Міністерство інфраструктури найближчим часом розпочне роботу з розробки стратегії розвитку внутрішніх водних шляхів.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу УЗА, для цього буде створена робоча група, до якої залучать представників держпідприємств та приватного бізнесу.

“Інфраструктура річкового транспорту це не лише причали, а ще 6 шлюзів, на річці знаходиться 24 мости, флот, навігаційне обладнання. Сьогодні існує гостра необхідність прийняття Закону про внутрішні водні шляхи. Через відсутність законодавчої складової ми зараз маємо таку ситуацію зі шлюзами – весь цей час на їх фінансування виділялось 39 млн грн. Практично в Міністерства фінансів немає підстав фінансувати шлюзи, адже зараз ці кошти виділяються не в рамках цільової програми, а лише для підтримки безпеки”, – зазначає начальник відділу формування нормативно-правової бази у сфері морського та річкового транспорту Мінінфраструктури Олексій Геращенко.

За його словами, в проекті Закону про внутрішні водні шляхи закладена норма, якою передбачається, що шлюзи повинні фінансуватися з державного бюджету, і частину ремонтних робіт перекладати на гідроелектростанції.