Головна Новини Ринок України Часткова компенсація аграріям відсотків за кредитами склала майже 323 мільйони гривень

Часткова компенсація аграріям відсотків за кредитами склала майже 323 мільйони гривень

Станом на 25 серпня загальна сума виплат сільгоспвиробникам за фактично сплачені відсотки за користування кредитами складає 322,9 мільйона гривень. Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію Мінекономіки.

Зазначається, що 124,9 млн. грн. направили за фактично сплачені відсотки за користування кредитами за січень-червень, а 198 млн. грн. – за фактично сплачені відсотки за користування кредитами у період січень-липень.

“За програмою здешевлення кредитів аграрії можуть подавати заявки в 33 банки, серед яких як державні, так і приватні. Ми закликаємо аграріїв активно користуватися даною програмою, адже дешеві кредити є ефективним інструментом для підтримки і розвитку власного бізнесу”, – заявив Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Загальний обсяг кредитів, залучений суб’єктами АПК склав понад 20,3 млрд. грн., з них пільгових (підлягають компенсації) – 8,3 млрд. грн. Середні відсоткові ставки банків, під які суб’єкти господарювання АПК залучали кредити, склали 14-16% річних.

Перегляди: 1