Головна Новини Новини компаній «Астарта» експортувала першу партію органічної сої

«Астарта» експортувала першу партію органічної сої

Агрофірма «Лист Ручки», яка входить до складу «Астарта-Київ» і спеціалізується на вирощуванні органічної продукції, експортувала першу партію органічної продукції. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію агропромхолдингу.

Угода на поставку органічної сої була укладена з німецькою переробною компанією  Agriprotein GmbH. Відповідно до умов контракту якість поставленої продукції була підтверджена у два етапи. До підписання контракту перші зразки сої були відібрані і перевірені європейською лабораторією Galab (Німеччина), яка підтвердила органічне походження продукції та її високу якість. Другий етап перевірки відбувся вже після отримання замовником продукції, у ході якої органічний статус сої знову був підтверджений.

Минулого року «Астарта» завершила трирічний процес з отримання першого врожаю органічних зернових та олійних культур. У поточному сезоні загальна площа земельного банку агрохолдингу органічною продукцією складає 1800 га. В органічній сівозміні вирощуються соя, просо, гірчиця, соняшник, кукурудза та озима пшениця.