Головна Новини Ринок України Чотири переконливі «за» на користь NZ Aggressive від Väderstad

Чотири переконливі «за» на користь NZ Aggressive від Väderstad

149

Сучасні передпосівні культиватори — це не лише знаряддя для того, аби зворушити навесні землю. Сьогодні в конструкціях цих машин втілено низку сучасних інноваційних технологічних рішень, які дають змогу якісно підготувати ґрунт до висіву та запобігти помилкам під час проведення передпосівного обробітку. Як результат — отримання рівномірних та дружних сходів, що є гарантією вирощування високих урожаїв.

Чому саме NZ Aggressive від Väderstad?

  1. Культиватори для виконання передпосівного обробітку ґрунту NZ Aggressive Väderstad, які представлені на ринку з робочою шириною від 5 до 10 м, оснащені унікальною гідравлічною системою налаштування глибини обробітку ControlFunction. Таке рішення дає змогу швидко підлаштовувати робочу глибину до різних типів ґрунту. Для створення оптимальних умов сівби та проростання сільськогосподарських культур NZ Aggressive може бути налаштований на посилену роботу на розворотах або в місцях, де потрібна глибший обробіток.
  2. Робочі органи культиватора — це інтенсивно вібруючі стійки AgrillaCobra, які зроблені із загартованої сталі. Ефект вібруючої стійки дає змогу розподілити ґрунт таким чином, що великі фракції скупчуються на поверхні поля, а дрібні — на глибині обробітку. Це створює стійку до висушування поверхню і забезпечує хороший контакт насіння з ґрунтом.
  3. Стабілізуюча планка запобігає індивідуальному руху окремих стійок CrossBoard по всій ширині обробітку. Завдяки цьому ви отримуєте неймовірний результат попереднього вирівнювання поля, знижуєте кількість проходів техніки й забезпечуєте оптимальні умови для сівби насіння.
  4. Опорні колеса монтуються в шаховому порядку зі зміщенням, завдяки чому рама отримує дві підтримуючі осі.  За допомогою цього технічного рішення NZ Aggressive рухається стабільно й стійки першого ряду працюють на тій самій глибині, що й стійки останнього. Розподіл навантаження 40% на передню підвіску та 60% на задню забезпечує чудове копіювання рельєфу й ефективній передпосівний обробіток під час роботи на нерівних полях.
nz-aggressive-8