Головна Новини Ринок України Ціни на живець свиней продовжують зростати

Ціни на живець свиней продовжують зростати

На початку серпня ціни на свиней живою вагою продовжили висхідний рух. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Асоціації «Свинарі України».

Так за результатами торгів на 31-й тиждень ціни закупівлі консолідувалися в межах коридору 59-61 грн./кг. Так, у Центральних областях ціни тяжіють до 59-60 грн/кг, на Заході та Сході дещо вищі — 60-61 грн./кг. Середньоринкова позначка зупинилася на рівні 59,8 грн./кг.

Виробники відзначають сезонно повільніший приріст тварин, тож товарні партії мають меншу масу. Так, представники м’ясопереробки констатують підвищену конкуренцію за товарні партії: наявні об’єми «розписують» на початку торгів, тож не усі заготівельники мають змогу закупити бажані обсяги.

Щодо торгівельної активності, то оператори відзначають відносно стабільний перебіг кінцевої реалізації протягом останніх кількох тижнів, а відсутність конкуренції з боку імпортної продукції підтримує попит на вітчизняну м’ясну сировину з боку глибокої м’ясопереробки.

За даними АСУ, відпускні ціни на свинину з кінця червня знижувались, але наприкінці минулого місяця пішли в ріст, додавши вже в середньому близько 8 грн./кг.