Головна Новини Ринок України Ціни на живець свиней тимчасово стабілізувалися

Ціни на живець свиней тимчасово стабілізувалися

Поточного тижня ціни на свиней забійних кондицій зберігають стабільність, залишаючись на рівні початку місяця, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на дані моніторингу Асоціації «Свинарі України».

Минулотижневі цінові перемовини завершилися незначним переглядом цін закупівлі свинини живою масою — зміна цін обмежилась коливанням у межах 0,5–1 грн./кг. Тож у більшості випадків котирування на ринку живця залишилися в діапазоні 58–60 грн./кг, хоча епізодично зустрічалися пропозиції по 60–61,5 грн./кг. Середньоринкова позначка залишилася на рівні 58,91 грн./кг — плюс 0,3% до показника на початку липня.

Представники м’ясопереробки переважно утримуються від прогнозів, проте окремі заготівельники сподіваються на зниження цін, яке на їх думку, могло б стимулювати збут.

«Оператори відзначають посилення впливу сезонних чинників на обсяги наявної пропозиції, адже нижча забійна маса тварин зустрічається частіше. Тож це може збалансувати послаблення ринкової активності, в тому числі з боку глибокої переробки», – зазначили в АСУ.

Перегляди: 8