Головна Зберігання «Контінентал» просить владу сприяти введенню в експлуатацію картоплесховища на Львівщині

«Контінентал» просить владу сприяти введенню в експлуатацію картоплесховища на Львівщині

261

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» звернулась до Львівської облдержадміністрації з проханням посприяти в отриманні дозвільної документації для введення в експлуатацію ще одного картоплесховища у селі Чуква Самбірського району. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію прес-служби ЛОДА.

Зазначається, що днями відбулася зустріч представників компанії з керівництвом області, на якій були обговорені  проблемні питання та перспективи ведення сільськогосподарського бізнесу в області.

«Облдержадміністрація зацікавлена, щоб інвестори продовжували розвивати сільське господарство в області і зі свого боку посприяє у розв’язанні проблемних питань», – запевнили в органі влади.

«Контінентал Фармерз Груп»  має у своєму складі 4 сучасні великі елеваторні комплекси і 3 сушильно-зернові комплекси загальною потужністю 420 тис. тонн, а також 2 насіннєві заводи, які розташовані у Тернопільській та Львівській областях. Серед можливих перспектив розширення бізнесу компанії на Львівщині –  будівництво заводу із переробки картоплі у крохмаль.