Головна Новини Ринок України Котки для культиваторів Carrier

Котки для культиваторів Carrier

Carrier – універсальний дисковий культиватор від компанії Väderstad, який доступний в варіантах ширини захвату від 3,0 до 12,2 метра. Залежно від моделі може бути оснащений дисками 450, 470, 510 та 610 мм. Широкий асортимент передніх знарядь та прикочувальних котків дає змогу адаптувати Carrier під будь-які завдання: лущення стерні із одночасною підготовкою посівного ложа, окрема підготовка посівного ложа після обробітку іншими сільськогосподарськими ґрунтообробними знаряддями, заробляння рослинних решток та покривних культур, вирівнювання верхні поля зокрема і після оранки.

sp3d-19100703-0001-steelrunner-kit-467688-1-1

Вирівнювання поля та подрібнення груддя після оранки під ріпак, яка здійснюється у літній період і у більшості випадків характеризується наявністю на поверхні поля великої кількості груддя, є одним із непростих, проте легко виконуваних агрозавдань для Carrier.

Завдяки наявності важкого металевого прикочу вального котка, Carrier із легкістю з цим справляється. Single SteelRunner — універсальний важкий металевий коток, сталеві кільця якого мають агресивний профіль, розбивають грудки і забезпечують ущільнення по всій робочій глибині. Одиночний SteelRunner найкраще працює на середніх, важких і грудкуватих ґрунтах. Чистики забезпечують чистоту котка в будь-яких умовах. Також культиватор може бути оснащено іншими типами котків, для роботи на легких ґрунтах.

Всі котки кріпляться до рами за допомогою гумових демпферів, які поглинають удари, що продовжує термін служби рами і котка.