Головна Новини Ринок України Котки SteelRunner – більша ефективність, менше тяглових зусиль

Котки SteelRunner – більша ефективність, менше тяглових зусиль

Сталевий прикочувальний коток SteelRunner виробництва компанії Väderstad, який встановлюється на культиватори Carrier, легко прорізає поверхню ґрунту та вдавлює пожнивні рештки, тим самим прискорюючи їх розкладання.

Особливості котка:

  • діаметр кілець 600 мм;
  • наявність гумової підвіски;
  • агресивна дія на ґрунт;
  • залишає гладку і добре ущільнену поверхню.

Цей коток найкраще працює в умовах середніх та важких ґрунтів з наявними грудками на поверхні поля. Навіть за вологих умов коток відмінно впорається із поставленим завданням оскільки обладнаний чистиками, що перешкоджають налипанню ґрунту.

В лінійці додаткового обладнання компанії Väderstad наявні моделі як однорядних, так і дворядних сталевих котків SteelRunner.

Дворядний SteelRunner здійснює дуже ефективне прикочування  і розбивання грудок та є чудовим доповненням до вже наявних типів котків. Завдяки своїй конструкції та роботі котка поверхня ґрунту висихає швидше, тим самим дозволяючи аграріям швидко розпочати здійснювати наступну операцію на полі.

Крім того, відкрита конструкція котка дозволяє мінімізувати нагортання ґрунтової маси й потребує низьких тягових зусиль. Дізнайтесь в свого регіонального представника більше про додаткове обладнання для культиваторів Väderstad за наступним посиланням: https://www.vaderstad.com/ua/contacty/

Перегляди: 4