Головна Новини Наші новини На Grain Storage Forum Elevator 2021 нагородили кращих представників зернової галузі

На Grain Storage Forum Elevator 2021 нагородили кращих представників зернової галузі

Після низки тематичних конференцій і круглих столів заключною подією Grain Storage Forum Elevator 2021, який пройшов вчора, 25 травня, у Києві, стало нагородження переможців конкурсів на звання кращих підприємств і кращих їх керівників, які працюють у галузях зберігання і переробки зерна, виробництва комбікормів, зернового трейдингу і логістики.

Відкриваючи церемонію нагородження, керуючий партнер компанії «ПроАгро Груп», яка разом з Українською зерновою асоціацією була організатором і самого форуму, і зазначених конкурсів, Олег Клименко зазначив, що переможці визначалися за кількістю голосів, відданих за них шляхом відкритого голосування в Інтернет (50% підсумкової оцінки), а також голосуванням професійного журі у складі авторитетних у кожній галузі осіб (решта 50%).

«Називаючи переможців, організатори жодним чином не претендують на істину в останній інстанції. Тим більше ми в будь-якому не хочемо применшити здобутки у роботі десятків і сотень тих компаній і їх керівників, які не потрапили в список номінантів. Проте, у визначенні  переможців взяли участь понад 100 тисяч осіб, причому система інтернет-голосування була максимально захищена від «накруток». Плюс була врахована думка професійного журі. Тож, хоча оцінювання конкурсантів й було певною мірою суб’єктивним, лаври лідерів вони отримують, виходячи з найбільшого визнання спільноти», – зазначив Олег Клименко.

Отже, кращим елеватором України 2020 року було визнано «Агротермінал Констракшн» (Степанівський елеватор Райз). Кращим керівником елеватора-2020 став директор Білозаводського елеватора (Харківська область) Сергій Щербань. Звання кращого постачальника елеваторного обладнання 2020 року отримав Хорольський механічний завод (Полтавська область).

В номінації «Переробник зернових 2020» перемогло ТОВ «Агріком Груп», а в номінації «Переробник олійних 2020» – Вінницький олійно-жировий комбінат «Віойл».

«Логістом аграрного ринку 2020» визнано компанію «Вертикаль», «Трейдером аграрного ринку 2020» – ТОВ «КОФКО АГРІ РЕСОРСІЗ УКРАЇНА».

Два роки потому заслужені нагороди отримали також і представники комбікормової галузі. Церемонія їх нагородження мала відбутися ще торік, але через епідеміологічну ситуації в країни її прийшлося відтермінувати. Врешті, ТОВ «Фідлайф» (Луганська область) отримало нагороду кращого виробника комбікормів 2019 року. А Летичівський комбікормовий завод з Хмельниччини, який входить до складу ГК «Єдінство», здобув звання «Інноваційний виробник комбікормів 2019». Кращим постачальником сировини для виробництва комбікормів за 2019 рік став завод з виробництва преміксів NOVACORE (ТОВ «Інбел», Дніпропетровська область),а кращим постачальником обладнання та для кормовиробництва 2019 року – компанія «Бушхофф Україна» (ТОВ «Сій Добро», Київська область). Нарешті, кращим керівником комбікормового заводу 2019 року став директор Ізюмського комбінату хлібопродуктів ДПЗКУ (Харківська область) Вісхан Ісламов.

Таким чином, 12 переможців отримали статуетки, визнання і аплодисменти учасників Grain Storage Forum Elevator 2021. Для когось, як от для Летичівського комбікормового, який працює на ринку з 2014 року, нагорода конкурсу стала першою в історії підприємства. А хтось, як директор Білозаводського елеватора Сергій Щербань, й уявити не міг, що здобуде найвище визнання колег.

«Разом зі мною на звання кращого керівника елеватора номінувалися дуже поважні й авторитетні на ринку зберігання зерна люди, тож я був гордий вже тим, що потрапив до їх числа. На перемогу навіть не сподівався, але дуже вдячний за неї й сприймаю, як отриману авансом», – зізнався Сергій Щербань.  

Ще раз вітаємо всіх переможців і зичимо їм подальших успіхів у роботі!

Перегляди: 11