Головна Новини Ринок України Tempo від Väderstad гарантує: все насіння буде висіяне швидко й точно

Tempo від Väderstad гарантує: все насіння буде висіяне швидко й точно

tempo-disk-02

Väderstad — лідер із розробки, виготовлення та реалізації сівалок точного висіву, основною характеристикою яких є висока якість сівби на високих швидкостях.

Інтелект сівалок Tempo від компанії Väderstad закладений в унікальній системі дозування насіння — Gilstring Seed Meter, яка гарантує незрівнянну точність відокремлення потрібної кількості насінин навіть на найвищих швидкостях сівби. Секрет криється в тому, що Tempo повністю контролює переміщення насіння: від процесу дозування до закладення його в ґрунт.

Сучасна продуктова лінійка швидкісних сівалок Tempo дає змогу сконфігурувати агрегат під потреби будь-якого господарства. Адже сівалки Tempo — це універсальні машини, які можуть висівати всі без винятку технічні культури з міжряддям від 45 до 70 см.

Широка номенклатура висівних дисків та можливість їхньої швидкої заміни без використання спеціалізованих інструментів дає змогу підібрати найоптимальніший варіант для точного та якісного висіву.

Tempo disk 03

Компанія пропонує  висівні диски з різною кількістю отворів та різних діаметрів, що дає змогу підібрати найоптимальніший варіант залежно від фракції насіння.

Наразі компанія пропонує диски для точного дозування насіння кукурудзи (чотири диски), сої (три диски), соняшнику (чотири диски), цукрових буряків, ріпаку, сорго (по одному диску).

Обирайте потрібну Вам модель сівалки точного висіву Tempo за посиланням на веб-сайті https://www.vaderstad.com/ua/sivalky-tochnogo-vusivu/sivalky-tempo/

Перегляди: 8