Головна Новини Земельне питання Управління Держгеокадастру Львівщини зареєструвало з початку року понад 45 тис. земельних ділянок

Управління Держгеокадастру Львівщини зареєструвало з початку року понад 45 тис. земельних ділянок

Понад 45 тисяч земельних ділянок зареєстрували кадастрові реєстратори Львівщини від початку цього року. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію департаменту агропромислового розвитку обласної держадміністрації.

Упродовж 2021 року державними кадастровими реєстраторами територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстровано 45271 земельних ділянок в Національній кадастровій системі. Майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру.

«Робота з наповнення баз даних Держгеокадастру здійснюється нашими працівниками безперервно. Процес отримання громадянами послуг Держгеокадастру здійснюється, зокрема, в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру», – зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Загалом, у 2021 році, до територіальних органів Держгеокадастру у Львівській області надійшло понад 71 тис. заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 68 тис. заяв, або 96 % від їх загальної кількості.

Окрім цього, однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру. Загалом по області, цього року, опрацьовано понад 18 тис. заяв про видачу таких витягів.