Головна Новини Ринок України Внесення добрив з аплікатором від Väderstad

Внесення добрив з аплікатором від Väderstad

Аплікатор для внесення добрив FH 2200 встановлюється на передню навіску трактора та здійснює високоточне внесення добрив одночасно з висівом насіння в окремому рядку.

FH 2200 обладнано електричною дозувальною системою Fenix III, яка у поєднанні з потужним гідравлічним вентилятором, забезпечує рівномірний розподіл добрив та насіння з високою продуктивністю за високої робочої швидкості.

Однією з особливостей системи Fenix III є м’який ротор подачі, який герметично закриває дозувальну систему, у такий спосіб зменшуючи потребу в повітрі, що своєю чергою заощаджує пальне.

Похила конструкція переднього бункера забезпечує водієві хорошу видимість. Широкий отвір та вбудовані сходи полегшують заповнення.

Аплікатор для внесення добрив може бути оснащений додатковими ваговими пакетами. Це надає додаткову вагу на передні колеса трактора, тим самим збільшуючи його тягу.

Завдяки всьому цьому FH 2200 забезпечує інтенсивність внесення добрив, що в повній мірі використовує продуктивність сівалки Tempo.

Детальніше про аплікатор для внесення добрив FH 2200 читайте:
https://www.vaderstad.com/ua/sivalky-tochnogo-vusivu/aplikator-dlya-vnesennya-dobryv/aplikator-dlya-vnesennya-dobryv-fh-2200