
Розпочалася тисяча шістдесята доба героїчного протистояння українського народу воєнному вторгненню рашистської федерації.
За оперативною інформацією Генерального штабу ЗСУ, протягом минулої доби відбулось 174 бойових зіткнення. Ворог завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах один ракетний удар із використанням двох ракет, залучив для ураження 2147 дронів-камікадзе. Також ворог здійснив близько чотирьох тисяч артилерійських обстрілів, з них 154 – із реактивних систем залпового вогню.
За минулу добу ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили два райони зосередження особового складу, озброєння і військової техніки та два засоби ППО російських загарбників.
На Харківському напрямку ворог один раз марно намагався просунутись в районі Вовчанська.
На Куп’янському напрямку за добу, що минула, відбулося вісім атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника неподалік населених пунктів Голубівки, Степової Новоселівки та Кругляківки.
На Лиманському напрямку ворог атакував 13 разів. Намагався просунутись уперед поблизу Копанок, Твердохлібового, Макіївки та Тернів.
На Сіверському напрямку наші війська відбили атаку противника в районі населеного пункту Білогорівка.
На Краматорському напрямку ворог вчинив 26 атак на позиції наших військ в районі Часового Яру та в напрямку Ступочок та Білої Гори.
На Торецькому напрямку ворог 19 разів атакував українські підрозділи біля Торецька, Диліївки, Кримського та Щербинівки.
На Покровському напрямку впродовж минулої доби наші захисники зупинили 79 штурмових дій агресора в районах Зеленого Поля, Водяного Другого, Єлизаветівки, Променя, Лисівки, Шевченка, Звірового, Удачного, Успенівки, Срібного, Дачного, Улаклів та Янтарного.
На Новопавлівському напрямку українські оборонці відбили дві атаки загарбників в районі Великої Новосілки та Костянтинополя.
На Оріхівському напрямку вчора ворог один раз намагався просунутись в напрямку Новоданилівки, отримав відсіч.
На Придніпровському напрямку Сили оборони успішно відбили два ворожих штурми противника.
На Гуляйпільському напрямку ворог активних дій не проводив.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
В Курській області минулої доби українські воїни відбили 16 атак загарбників.
Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат в живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога у тилу.
За даними Генштабу, загальні бойові втрати противника з 24.02.2022 р. по 18.01.2025 р. орієнтовно склали:
- особового складу – ліквідовано близько 817 160 осіб, за минулу добу – 1 340 осіб;
- танків – 9 803 од.;
- бойових броньованих машин – 20 394 од., за минулу добу – 13 од.;
- артилерійських систем – 22 040 од., за минулу добу – 21 од.;
- ракетних систем залпового вогню – 1 262 од.;
- засобів ППО – 1 046 од.;
- літаків – 369 од.;
- гелікоптерів – 331 од.;
- кораблів/катерів – 28 од.;
- підводних човнів – 1 од.;
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 22 579 од., за минулу добу – 13 од.;
- автомобільної техніки та автоцистерн – 34 325 од., за минулу добу – 69 од;
- спеціальної техніки – 3 699 од.;
- крилатих ракет – 3 049 од.
Ставайте до лав Сил оборони! Разом переможемо! Слава Україні!