Головна Війна проти України Тисяча сорок перша доба героїчного спротиву України рашистській навалі

Тисяча сорок перша доба героїчного спротиву України рашистській навалі

Розпочалася тисяча сорок перша доба героїчного протистояння українського народу воєнному вторгненню рашистської федерації.

За оперативною інформацією Генерального штабу ЗСУ, протягом минулої доби відбулось 186 бойових зіткнень. Ворог завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах сім авіаударів, скинувши дев’ять керованих авіаційних бомб. Крім цього, здійснив понад п’ять тисяч обстрілів, з них 188 — із реактивних систем залпового вогню, та залучив для уражень близько 2400 дронів-камікадзе.

Агресор завдавав авіаударів, зокрема в районах населених пунктів Розлив, Комар, Сергіївка Донецької області; Запорізьке Запорізької області.

Вчора ракетні війська та артилерія Сил оборони завдали дев’ять ударів по районах зосередження особового складу та ОВТ, а також один удар по складу зберігання пально-мастильних матеріалів противника.

На Харківському напрямку минулої доби відбулися дві ворожі атаки в районах населених пунктів Гатище та Вовчанськ, обидві атаки відбито, противник успіху не мав.

На Куп’янському напрямку за добу відбулося сім атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника поблизу Петропавлівки, Кучерівки та Лозової.

На Лиманському напрямку ворог атакував 27 разів. Намагався просунутись вперед неподалік населених пунктів Греківка, Зелений Гай, Платонівка, Першотравневе, Надія, Макіївка, Терни, Новосергіївка, Ямполівка, Іванівка та Білогорівка.

На Сіверському напрямку минулої доби ворог здійснив одну марну спробу потіснити наших захисників із займаних позицій в районі Золотарівки.

На Краматорському напрямку окупанти дев’ять разів атакували у районі Часового Яру та в напрямку Ступочок.

На Торецькому напрямку ворог здійснив шість атак неподалік Щербинівки та Торецька.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 43 штурмові та наступальні дії агресора в районах населених пунктів Зелене Поле, Воздвиженка, Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Даченське, Новий Труд, Вовкове, Солоне, Новооленівка, Нововасилівка, Шевченко, Котлине та Новоєлизаветівка.

На Курахівському напрямку Сили оборони відбили 20 атак. Основні зусилля ворог зосереджував у районах населених пунктів Українка, Слов’янка, Петропавлівка, Курахове та Дачне.

На Времівському напрямку противник здійснив 20 штурмів наших позицій неподалік населених пунктів Костянтинопольське, Янтарне, Успенівка, Костянтинопіль та Привільне. Залучав для ударів на напрямку бомбардувальну авіацію.

На Придніпровському напрямку Сили оборони успішно відбили дві російські атаки.

На Оріхівському та Гуляйпільському напрямках ворог активних дій не проводив.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

На кордоні з Чернігівською та Сумською областями противник з території рф застосовує артилерію по районах українських населених пунктів, проводить розвідувальну діяльність.

Триває операція в Курській області. Наші воїни за минулу добу відбили 46 ворожих атак на даному напрямку. Крім того, ворог завдав 266 артилерійських обстрілів.

Сили оборони України завдають окупаційним військам відчутних втрат в живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога у тилу.

За оновленими даними Генштабу, загальні бойові втрати противника з 24.02.2022 р. по 30.12.2024 р. орієнтовно склали:

  • особового складу – ліквідовано близько 787 940 осіб, за минулу добу – 2 010 осіб;
  • танків – 9 663 од., за минулу добу – 7 од.;
  • бойових броньованих машин – 20 003 од., за минулу добу – 22 од.;
  • артилерійських систем – 21 494 од., за минулу добу – 44 од.;
  • ракетних систем залпового вогню – 1 256 од.;
  • засобів ППО – 1 032 од.;
  • літаків – 369 од.;
  • гелікоптерів – 329 од.;
  • кораблів/катерів – 28 од.;
  • підводних човнів – 1 од.;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 21 069 од., за минулу добу – 31 од.;
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 32 551 од., за минулу добу – 141 од;
  • спеціальної техніки – 3 670 од.;
  • крилатих ракет – 3 033 од.

Ставайте до лав Сил оборони! Разом переможемо! Слава Україні!

Перегляди: 4