Мінітрактор — це універсальний спецтранспорт, який є досить популярним серед власників приватного домашнього господарства. Агрегат має двигун з середнім показником в 40 кінських сил, якого вистачає для виконання чималого переліку різноманітних завдань: оранки, боронування, розвантаження, навантаження та багато чого іншого.
Самі ж апарати нерідко доповнюють навісним обладнанням, що збільшує їх функціональність. Ну а завдяки досить вражаючим перевагам та практичності, мінітрактори сьогодні можна впевнено назвати ідеальними помічниками фермерів, садівників та всіх тих, хто має невеликі ділянки у своєму розпорядженні.
Види мінітракторів
Практично всі моделі згаданих машин підходять для використання на дачах, городах середніх розмірів, хуторах й фермах.
Від класичних тракторів ці транспортні засоби відрізняються вагою та потужністю, низьким витрачанням палива і дешевими деталями.
Самі ж мінітрактори ділять на кілька категорій:
- Садові. Двигун у таких агрегатів розташовується спереду, тому вони характеризуються меншою маневровністю та стійкістю на схилах. Садові конструкції можна доповнювати навісним обладнанням (граблями, бороною, сівалкою, щіткою для прибирання снігу тощо) попереду і ззаду, що розширить список їхніх можливостей.
- Райдери для косіння. На відміну від попередніх, райдери є маневровними та стійкими. До цих апаратів легко підключаються додаткові елементи (проте вони не мають такого великого вибору, як у садових).
- Машини загального призначення. Мінітрактори чудово поєднують в собі багато функцій, виконують найрізноманітніші сільськогосподарські завдання, а використовують їх навіть в комунальних службах. Всього один універсальний ТЗ здатен замінити цілий арсенал фермерського обладнання!
Знайти будь-який з перелічених видів техніки можна в Інтернет-магазині minitractor-ukr. На сайті компанії представлені якісні фото, відеоогляди та детальні описи для кожної позиції. Окрім цього, магазин пропонує приємні ціни, доставку в будь-який куточок України та регулярні знижки!
Якими бувають мінітрактора, залежно від характеристик
Апарати можуть мати:
- тип приводу — повний, задній, передній;
- вид палива — бензин, дизель;
- тип ходової частини — гусеничний, колісний;
- різну потужність двигуна.
Залежно від наявності певного ряду критеріїв, є моделі мінітракторів, що використовуються для робіт на дачі, присадибній ділянці, невеликих полях, під час будівництва та ремонту доріг, транспортування матеріалів і сміття, прибирання снігу/листя, прокладки комунікацій. Тому перш ніж перейти до огляду варіантів транспортного засобу, слід чітко визначити завдання, для виконання яких він потрібен.
Але одразу відзначимо, що нехтувати купівлею мінітрактора не варто, адже його наявність є ключовим елементом успіху. Люди, що вже мають у своєму розпорядженні ці агрегати, говорять про значне скорочення часу на виконання сільськогосподарських робіт, що дозволяє їм ефективно керувати робочим часом.