Головна Техно Переваги використання міні АЗС на сільськогосподарських підприємствах: як підвищити ефективність і заощадити...

Переваги використання міні АЗС на сільськогосподарських підприємствах: як підвищити ефективність і заощадити на пальному

Великі агрохолдинги та сільськогосподарські підприємства часто використовують міні АЗС, щоб заправляти аграрну техніку. Такі автозаправні станції виділяються компактними розмірами, простотою експлуатації та обслуговування. Завдяки їм можна швидко та безпечно заправляти паливом сільськогосподарську техніку, бензинові та дизельні генератори в польових умовах.

Що таке міні АЗС

Міні АЗС – укомплектований мобільний заправний модуль, який використовується для заправки транспортних засобів паливом у місцях, де немає стаціонарних заправних станцій. Таке паливозаправне обладнання часто встановлюється на будівельних майданчиках або на території агрокомплексу. Воно складається з таких компонентів:

  • Резервуар. Для зберігання бензину, гасу, дизельного пального використовують металеву або пластикову ємність.
  • Паливний насос. Механічна або електрична помпа призначена для перекачування нафтопродуктів
    із резервуара у транспортний засіб.
  • Роздавальний пістолет. Спеціальний пристрій із клапаном, через який паливо надходить у бак транспортного засобу або резервуар. Роздавальний пістолет автоматично вимикається при досягненні заданого об’єму.
  • Фільтр. Завдяки фільтруючому елементу ретельно очищається паливо від забруднень і механічних домішок перед його подачею в бак транспортного засобу.
  • Лічильник витрати палива. Такий вимірювальний прилад дозволяє отримати максимально точні дані про витрати ПММ.
  • Паливний шланг. З його допомогою з’єднується помпа із роздавальним пістолетом.

Для запобігання витоку палива використовуються запірні та запобіжні клапани. Також паливороздавальне обладнання оснащується панеллю управління. На сайті https://petroline.ua/ru/mini-azs/ представлені мінізаправки з різними технічними характеристиками.

Переваги використання міні АЗС

Таке паливороздавальне обладнання відрізняється своєю функціональністю, універсальністю та доступною ціною. До головних його переваг слід віднести:

  • можна оптимізувати заправку автотранспорту, що належить підприємству;
  • невелика площа займаної території;
  • невибагливість в експлуатації та технічному обслуговуванні;
  • швидка окупність.

Якщо перейти на сайт https://petroline.ua/metaleva-bochka-200l/, то можна підібрати бочку об’ємом 200 л для транспортування та зберігання пально-мастильних матеріалів.

Як правильно обрати міні АЗС для сільського господарства

Вибираючи мінізаправки для використання у сільському господарстві, потрібно обов’язково враховувати такі фактори:

  • Об’єм та матеріал резервуара. Металеві ємності більш довговічні та стійкі до механічних впливів, але можуть бути схильні до корозії. Пластикові резервуари відрізняються невеликою вагою та простотою обслуговування. Для забезпечення паливом аграрної техніки рекомендується використовувати резервуари об’ємом від 200 л.
  • Продуктивність помпи. Для сільськогосподарських потреб зазвичай підходять насоси з продуктивністю 40-80 літрів за хвилину.
  • Наявність ретельної фільтрації. Для аграрної техніки якість палива критична. Наявність добре розвиненої системи фільтрації дозволить запобігти попаданню води та інших забруднень у паливо.
  • Кліматичні умови. Переконайтеся, що автозаправне обладнання стійке до місцевих погодних умов. Воно повинно витримувати перепади температур, вплив ультрафіолетових променів, вологи чи інших агресивних середовищ.

Вибрана для аграрного підприємства мінізаправка має пройти сертифікацію та відповідати визнаним стандартам якості. У цьому випадку вона зможе безперебійно роздавати нафтопродукти та пропрацювати тривалий час.

Перегляди: 9