![znyva 0628](https://proagro.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/znyva-0628.jpg)
Минула ніч на Кіровоградщині знову була з тривогою, але на цей раз обійшлося без надзвичайних ситуацій.
Попри будь що аграрії області продовжують виходити в поле, написав на своїй сторінці у Facebook голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович, передає «ПроАгро Груп».
«Кіровоградщина почала жнивувати! Вже вдруге в умовах війни. Першими в поле вийшли аграрії Благовіщенської громади. Наповну збирають озимий ячмінь. Всім хліборобам Кіровоградщини – в добрий час», – йдеться у дописі очільника області.
Він подякував Збройним Силам України за можливість жити й працювати, і висловив переконання, що Україна переможе рашистську нечисть у розв’язаній нею війні.
Перегляди: 6