Головна Новини конференцій До вашої уваги — «ССС» — Спеціальний партнер AGRO UKRAINE SUMMIT

До вашої уваги — «ССС» — Спеціальний партнер AGRO UKRAINE SUMMIT

ТОВ «ССС» пропонує послуги з виробництва обладнання для приймання, транспортування, очищення, сушіння та зберігання будь-яких видів зернових культур.

У сферу діяльності компанії входить цілий комплекс послуг: проектування, розробка креслень із застосуванням новітніх програм для роботи з графічними програмами та використанням передових методів аналізу, безпосередньо виготовлення устаткування і металоконструкцій, монтаж і налагодження обладнання з подальшим сервісним обслуговуванням протягом всього терміну експлуатації.

Крім типового обладнання ТОВ «ССС» займається розробкою та виготовленням нестандартного обладнання. Завдяки власним виробничим потужностям компанія має можливість виготовляти металоконструкції будь-якої складності, обробляти листовий метал різних марок (листи товщиною від 0,5 до 100мм), що розширює сферу нашої діяльності. Наявність власного передового обладнання дозволяє значно скоротити час виготовлення будь-якого замовлення і надати вартість, яка може задовольнити будь-якого замовника.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «ССС»:

Компанія ТОВ «ССС» пропонує величезний спектр послуг з виготовлення та монтажу обладнання агропромислового комплексу:

– технологічне обладнання для приймання, транспортування, чищення, сушіння та зберігання будь-яких видів сипучих матеріалів;

– аспирационное обладнання для елеваторів і зерносховищ;

– силоси і бункери, призначені для зберігання сипучих матеріалів;

– металоконструкції будь-якої складності.

ТОВ «ССС» не тільки пропонує якісну продукцію, але також проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Сайт компанії: http://ccc.od.ua/

Реєструйтеся на AGRO UKRAINE SUMMIT за посиланням: https://agro-ukraine-summit.com/

Перегляди: 13