Головна Новини конференцій Раді оголосити «EOS Data Analytics» як Офіційного партнера AGRO UKRAINE SUMMIT

Раді оголосити «EOS Data Analytics» як Офіційного партнера AGRO UKRAINE SUMMIT

EOS Data Analytics: космічні рішення проблем Землі!

EOSDA хоче внести позитивні зміни за допомогою геопросторових даних і спеціальних алгоритмів.

Система компанії спрощує отримання швидких і практичних даних, необхідних для розвитку вашого бізнесу та збереження нашої планети. Надає ефективні рішення для сільського та лісового господарства, серед багатьох інших прикладних галузей за індивідуальним запитом.

Супутникові дані, алгоритми глибокого навчання та практична інформація – усе, що вам потрібно, щоб прийняти будь-який бізнес-завдання.

EOS Data Analytics надає надійну геопросторову інформацію, де і коли це важливо, надаючи повноваження тим, хто приймає рішення. Дані, отримані від різноманітних датчиків, проходять шлях від пікселів до вдосконалених віртуальних інструментів, здатних вирішувати будь-які бізнес-завдання.

EOSDA Crop Monitoring — це вдосконалена супутникова платформа точного землеробства для виробників харчових продуктів, страхових компаній, постачальників матеріалів та інших гравців у сільському господарстві. Легко отримати доступ до даних про здоров’я врожаю, погодні умови, сівозміну, польову діяльність, висоту над рівнем моря, вологість ґрунту тощо — усе це плавно вбудовано в зручний інтерфейс.

Скористайтеся потенціалом супутникових технологій за допомогою EOSDA Crop Monitoring, щоб ефективно керувати кількома полями, оптимізувати розподіл ресурсів і приймати обґрунтовані рішення. Компанія адаптує рішення до потреб різноманітних користувачів, включаючи фермерів, сільськогосподарські кооперативи, агропромислові фірми, постачальників ресурсів, банки, страхові компанії тощо.

Сайт компанії: https://eos.com/

Реєструйтеся на AGRO UKRAINE SUMMIT за посиланням: https://agro-ukraine-summit.com/

Перегляди: 16