Головна Новини конференцій SocTrade виступить спеціальним партнером Grain Storage Forum

SocTrade виступить спеціальним партнером Grain Storage Forum

Компанія SocTrade з 2003 року постачає в Україну якісне сучасне обладнання для лабораторій, вирішуючи широкий спектр аналітичних та дослідницьких завдань.

Напрямки діяльності SocTrade:

  • Постачання лабораторного обладнання.
  • Методичні послуги.
  • Навчання спеціалістів лабораторій.
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Від дня свого створення SocTrade була шведсько-українською компанією. 2021 року шведський засновник передав свою частину, і компанія стала повністю українською. При цьому компанія зберегла шведський, європейський підхід до роботи, своїх зобов’язань та відносин з партнерами.

Компанія SocTrade постачає обладнання «під ключ». Сюди входить не тільки замовлення у виробника, розмитнення та доставка в обумовлений термін. У комплекс включено також сервісний супровід — ремонт, гарантійне обслуговування, профілактика приладів. І важлива частина — методична підтримка. Фахівці SocTrade налаштовують обладнання під конкретне завдання, розробляють методи аналізу та калібрування для потрібного продукту, проводять навчання персоналу.

Такий принцип організації комплексної підтримки клієнтів є унікальним для українського ринку.

Не пропустіть чудову можливість ознайомитись з продукцією SocTrade на виставці Grain Storage Forum вже 28-29 травня у Київському гольф-центрі.

Сайт компанії: https://soctrade.ua/

Бронюйте квитки за посиланням: https://grain-forum-elevator.com/

Перегляди: 8