Головна Новини конференцій SOJAM — учасник виставки на AGRO UKRAINE SUMMIT 

SOJAM — учасник виставки на AGRO UKRAINE SUMMIT 

«СОЖАМ Україна» надає комплексного рішення для застосування інсектицидів спеціалізованим підприємствам-зерносховищам — це основний вид діяльності “Sojam” протягом останніх 60 років у Франції, а тепер і в Україні.

Для задоволення економічних і санітарних потреб зернових ринків, “Sojam” не обмежується виключно виробництвом інсектицидів: а проводить діагностику потреб, розробляє технічне завдання, після розробляє обладнання за індивідуальними параметрами та з урахуванням особливостей сховищ.

Спеціалісти компанії встановлюють обладнання, забезпечують постачанням інсектицидом точно в строки, забезпечують сервісне обслуговування. Також  компанія навчає ваш персонал технології обробки препаратом “Пірігрен 50” і на протязі всього співробітництва забезпечуємо підтримку 24/7/365.

Для отримання результату не потрібна іммобілізація зерна. Уся обробка проходить прямо під час завантаження/перекидання/відвантаження зерна у зерносховищі. Тому не потребується витрачати зайвий час і кошти на підготовку зерноскладу до внесення препарату.

З “Пірігрен 50” проблема простою елеватору та затримки автотранспорту чи вагонів-зерновозів зникає назавжди. Технологія передбачає мінімальний контакт персоналу з препаратом і при виконанні інструкції та правил безпеки вона є повністю безпечною.

Дієвий спосіб, як позбутися довгоносиків та інших комірних шкідників в зерні:

Амбарний довгоносик здатний за 5 місяців збільшити свою популяцію в 100 разів. З легкістю пошкоджує чверть зібраного зерна та продовжує успішно розмножуватися, спричиняючи кількісно-якісні збитки. Позбавитися його можливо лише повномасштабною обробкою зерна від довгоносиків. Повністю позбавитися цієї проблеми традиційними способами самостійно неможливо та досить часто навіть небезпечно, тому компанія розробили Пірігрен, який вноситься за допомогою обладнання для небулізації що встановлюється на перевантажувальному обладнанні елеватора з мінімальним контактом персоналу під час обробки.

Тому боротьба з довгоносиками – головна проблема для аграріїв в спробах захистити зерно при зберіганні. При обробці зерна методом небулізації (холодного розпилення) препарат розподіляється рівномірно в масі зерна та не зволожує його. Для обробки необхідно лише встановити відповідне обладнання. Далі, лише однієї обробки достатньо для знищення 100% дорослих комах протягом 72 – 96 годин. Пірігрен має залишковий ефект і на цьому не зупиняє своєї дії, продовжуючи захищати зерно від потворного зараження та від прихованої форми.

Чому саме «СОЖАМ Україна»

  • Більше 3000 замовників у Франції
  • Контрольно-дослідна лабораторія в Паризькому регіоні (Франція)
  • Виробничі потужності в м Сент-Уан л’Омон (Франція)
  • Логістична платформа в м Женевілье (Паризький регіон, Франція)
  • Головний офіс в м Сержі Понтуаз (Паризький регіон, Франція)
  • Представництво ТОВ «Сожам Україна» в м.Києві (Україна)

Про найбільш поширенні питання дізнавайтеся на сайті компанії: https://sojam.ua/pytannia-vidpovidi/

Купуйте квитки: https://agro-ukraine-summit.com/#gallery-9

Перегляди: 3