Головна Новини конференцій “Юнісопт” як Спеціальний партнер на AGRO UKRAINE SUMMIT

“Юнісопт” як Спеціальний партнер на AGRO UKRAINE SUMMIT

Торговий дім “Юнісопт”, що об’єднав спеціалістів у галузі досліджень, розробки та виробництва якісних продуктів для сільського господарства.

Команда, яка взялася за розв’язання болючих питань землеробства, шляхом об’єднання багаторічних вітчизняних досліджень та світових знань, які допомагають рухатися в галузі відродження органічного землеробства в Україні.

Прагнучи до безхімічного майбутнього, компанія керується розумінням органічного землеробства та впровадженням нових технологій на українських чорноземах. Компанія просуває передові продукти українських виробників для відновлення родючості ґрунтів і досягнення високих врожаїв. Розуміє, що результат високих врожаїв залежить від якісного ланцюга сільсько господарського циклу.

Компанія пропонує:
  • Асортимент органічних добрив і біостимуляторів для всіх культур, від сільсько-господарських до декоративних, які покращують урожайність, змінюють структуру ґрунту, відновлюють та стимулюють біологічну активність у ньому та за кілька років перетворюють виснажену землю на родючу та живу.
  • Прагне досягти рівноваги між досягненням економічних цілей і збереженням довкілля. Крім того, органічні добрива від ТД «ЮНІСОПТ» можуть бути важливим інструментом для покращення здоров’я населення та зменшення впливу людської діяльності на планету.

Використання органічних добрив від ТД «ЮНІСОПТ» допоможе забезпечити стійке та ефективне землеробство, яке забезпечить продовольство для зростаючої кількості людей на планеті.

Сайт компанії: https://unisopt.com.ua/

Реєструйтеся на AGRO UKRAINE SUMMIT за посиланням: https://agro-ukraine-summit.com/

Перегляди: 11