Стратегії експорту: трейдинг і логистика 2019

IV Конференція

СТРАТЕГІЇ ЕКСПОРТУ. ТРЕЙДИНГ I ЛОГІСТИКА

Про переваги та недоліки впровадження “Єдиного вікна” на митниці, а також реальні кейси розповість Генеральний директор Асоціації міжнародних експедиторів України, Віктор Берестенко.

berestenko-viktor З 04 жовтня 2018 набрав чинності Закон № 2530 щодо запровадження “Єдиного вікна” на митниці. Цим Законом внесено зміни до Митного Кодексу України та низки законів у частині спрощення нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, що суттєво вплине на роботу державних органів на кордоні.

Перші кроки для запровадження “Єдиного вікна” було зроблено урядом, Мінфіном і ДФС ще у серпні 2016 р. ДФС власними силами було розроблено і введено в дію програмно-інформаційний комплекс, що забезпечив обмін інформацією між митницею, підприємствами та державними органами, які здійснюють ветеринарно-санітарний, санітарно-епідеміологічний, фітосанітарний, екологічний та радіологічний контроль, як це передбачено Порядком № 364.

На сьогодні частка вантажів, що підлягає різним видам державного контролю й оформлюється за принципом “Єдиного вікна”, становить 85 % від загальної кількості митних оформлень. Реалізація положень Закону № 2530 дасть можливість забезпечити функціонування і розвиток цього механізму в повному обсязі.

Які зміни принесе впровадження “Єдиного вікна”, які види контролю буде спрощено, а які скасовано, про переваги та недоліки нового закону, а також про реальну ситуацію на українській митниці розповість 8 лютого Генеральний директор Асоціації міжнародних експедиторів України, Голова Транспортного комітету Європейської Бізнес Асоціації (Південний офіс), Голова громадської ради ДФС в Одеській області Віктор Берестенко в рамках конференції “Стратегії експорту: трейдинг та логістика 2019”.

Зокрема, під час конференції експерт в галузі експедитування та митного оформлення міжнародних вантажів поділиться реальними кейсами а також розповість про алгоритм дій, у випадках коли на митниці та інших державних органах призначають необгрунтовані форми контролю або не виконують свої функціональні обов’язки.

Новости мероприятия

Голова правління Асоціації “Український логістичний Альянс”, Володимир Іващук розповість про принципи об’єктивного індексу клієнтоорієнтованості “Укрзалізниці”, наявну модель ринку залізничних вантажних перевезень, та про пілотний проект-“ProZorro.Продажі

Про ризики для фрахтувальників в портах чорноморського регіону та Середземномор’я та шляхи їх мінімізації розповість старший юрист компанії Interlegal Катерина Гадецька

Рекордний експорт – нові виклики. Підсумки 2018. Виклики та можливості 2019, про це та багато іншого розповість 8 лютого Іван Черевко, керівник компанії Cardiff Commodities SA

Презентація функціонала порталу Transithub, приклади формування “живих” маршрутів а також про підхід компанії Кернел до організації процесів логістики, розповість Михайло Кравченко, керівник відділу забезпечення рухомим складом компанії KERNEL.

Про переваги та недоліки впровадження “Єдиного вікна” на митниці, а також реальні кейси розповість Генеральний директор Асоціації міжнародних експедиторів України, Віктор Берестенко.