Головна Інші ринки У США очікують рекордний урожай кукурудзи

У США очікують рекордний урожай кукурудзи

Урожай кукурудзи в США може стати другим за обсягом в історії, оскільки дощі в липні дозволили рослинам пройти критичну фазу розвитку, компенсуючи сухі умови на початку сезону та спекотні літні температури.

Про це пише Reuters із посиланням на слова аналітиків і фермерів.

Прогнозується, що високий урожай збільшить внутрішні запаси, які зростуть, оскільки попит на кукурудзу зі США зменшиться через великий урожай у Бразилії, яка, як очікується, посуне США з позиції найбільшого світового постачальника кукурудзи.

За словами фермерів, посухостійкі гени та інші вдосконалення генетично модифікованої кукурудзи, а також технології дозволили цій культурі витримати сильну посуху на більшій частині Середнього Заходу. На частку генетично модифікованої кукурудзи припадає понад 90% врожаю США.

Аналітики очікують, що внутрішнє виробництво кукурудзи цього року складе 15,32 млрд бушелів. Це стане другим за величиною врожаєм за всю історію після врожаю 2016 року, який становив 15,148 млрд бушелів. Цього року середня врожайність становила 175,5 бушелів на акр, що стало четвертим показником в історії.

За попередні 30 років оцінки врожаю кукурудзи в липні підвищувалися лише шість разів.

Перегляди: 7