Головна Новини Новини компаній Новий елеваторний комплекс “Нібулону” вже прийняв понад 100 тис. тонн сільгосппродукції

Новий елеваторний комплекс “Нібулону” вже прийняв понад 100 тис. тонн сільгосппродукції

Новозбудований елеваторний комплекс з перевалки зернових та олійних культур компанії “Нібулон” у Миколаєві прийняв уже понад 100 тис. тонн сільгосппродукції.

Як повідомляє “ПроАгро” з посиланням на прес-службу компанії, оснащений сучасним обладнанням від провідних виробників світу, комплекс на 43 тис. тонн збільшив загальну ємність зерносховищ, розташованих на території перевантажувального термінала компанії до 173 тис. тонн та забезпечив можливість роздільно і одночасно зберігати 10 різних культур.

Зазначається, що новий комплекс орієнтований переважно на збільшення обсягів приймання сільгосппродукції і забезпечення безперебійного обслуговування перевезень вантажів Південним Бугом з “Вознесенської” і “Новоодеської” філій компанії, а також формування партій несамохідних суден для дозавантаження суден на зовнішньому рейді.

Зокерма, лише в цьому році судноплавною компанією “Нібулон” перевезено тільки Південним Бугом близько 350 тис. тонн вантажів, що на 38 % більше минулорічного показника, та завдяки чому дороги Миколаївщини було розвантажено на 14,7 тис. вантажівок.

Окрім того, в цьому році компанія показала найкращий результат з перевезень головною водною артерією області – 9620 тонн за один рейс.