Головна Новини Новини компаній UKRAVIT провела День саду в Чернівецькій області

UKRAVIT провела День саду в Чернівецькій області

Кожен фермер з Чернівецької області знає, як складно підібрати систему позакореневого підживлення для саду в цьому регіоні. Причина – в ґрунтах, які вимагають особливого підходу. Тому на допомогу садівникам прийшли фахівці ГК “UKRAVIT”: 14 серпня на базі ФГ “Телешецький” вони влаштували День саду і продемонстрували системи захисту від хвороб і шкідників та мінерального живлення для плодово-ягідних культур. Вибір місця був не випадковий, адже господарство вже третій рік користується продукцією компанії. А цього року навіть виділило 2 га саду винятково під застосування продукції “UKRAVIT”. Тому гостям з України та Молдови було з чим порівнювати.

На прикладі демоділянки менеджери з технічної підтримки компанії і сам господар продемонстрували ефективність застосованих систем захисту і підживлення. Учасники дізналися про застосовані ЗЗР та мікродобрива, особливості їх використання, продуктові новинки компанії. Великою перевагою в їх очах стало те, що менеджери з технічної підтримки “UKRAVIT” здійснюють польовий моніторинг своїх технологій і надають консультаційні послуги цілий рік поспіль.

Зважаючи на особливості регіону, актуальною для аграріїв виявилася інформація про співробітництво з “Інститутом здоров’я рослин”. Інститут пропонує комплексне вирішення проблем аграрного сектора. На основі аналізу зразків ґрунту, поливної води, рослинного і насіннєвого матеріалу та добрив тут розробляють індивідуальні технологічні рішення для конкретного господарства. Як і продуктові технології, системи захисту та підживлення моніторять в процесі застосування і аналізують за якісними і кількісними показниками врожаю по завершенні сільськогосподарського сезону.