Головна Новини Новини компаній BASF завершив процес купівлі активів Bayer

BASF завершив процес купівлі активів Bayer

Компанія BASF завершила угоду щодо придбання часток бізнесу та активів компанії Bayer. Ця транзакція є стратегічним доповненням до порт фоліо засобів захисту рослин BASF, біотехнологічних та цифрових агрорішень. Вона відкриває компанії BASF новий сегмент бізнесу насіння, неселективних гербіцидів та нематоцидних протруйників.

“Цей стратегічний крок доповнює наш портфель сільськогосподарських рішень важливими активами і покращує інноваційний потенціал компанії. У цілому, це забезпечує ще більш всеосяжну розширену та привабливу пропозицію нашим клієнтам”, – прокоментував директор Мартін Брудермюллер, голова Виконавчої ради та головний технічний директор BASF SE.

“Ця угода буквально трансформує сектор сільськогосподарських рішень компанії BASF. Вона ще більше зміцнить нашу позицію на ринках та створить нові можливості для довгострокового розвитку”, – додала Саорі Дубург, член Ради директорів BASF SE, відповідальна за сегмент с/г рішень. “Ми з нетерпінням чекаємо нашої спільної подорожі та вітаємо нову команду співробітників у BASF”.

Угода була підписана у жовтні 2017 року, а її доповнення – у квітні 2018 р. Компанія Bayer відмовилася від часток бізнесу, які передала BASF, через придбання компанії Monsanto за ціною 7,6 млрд. євро. Відтепер до BASF приєднується понад 4500 співробітників Bayer.

Угода передбачає придбання глобального бізнесу глюфосинат-амонія компанії Bayer; насіння основних сортів культур на окремих ринках та можливості їхньої селекції; бізнесу насіння овочевих культур; науково-дослідницькі платформи для виведення нових покращених сортів пшениці; ряд продуктів для протруювання насіння; певні гербіциди на основі гліфосату в Європі, що використовуються переважно в промислових цілях; готова цифрова агроплатформа XARVIO ТМ; а також певні дослідницькі проекти з неселективних гербіцидів та нематоцидів.

Ці транзакції вже завершені, за винятком угоди з переходу бізнесу насіння овочевих культур, закриття якої очікується наприкінці третього кварталу 2018 року.

Серед активів Bayer компанія BASF в Україні також придбала науково-дослідницький насіннєвий центр по роботі з зерновими колосовими у селі Центральному, що на Київщині. Він є одним із мережі науково-дослідних центрів, яких всього 6 у світі. Центр закриватиме повний цикл виробництва насіння: від створення нових сортів пшениці до презентації розробок демонстраційного центру.

Щоб відобразити розширення сфери аграрного сегменту, підрозділ ЗЗР BASF перейменовано на Agricultural Solutions. Крім того, підрозділ створив нову глобальну бізнес-одиницю для насіння.

Перевага угоди для клієнтів BASF полягає в тому, що вони матимуть доступ до ще більшої кількості інструментів для збільшення кількості та якості врожаїв, а також рентабельності бізнесу. “Завдяки сильним рішенням від насіння до збору врожаю, що забезпечується ще кращими можливостями та масштабами досліджень і розробок, ми збільшимо конкуренцію на ринку. Це означає, що клієнти матимуть справжній вибір сьогодні та в майбутньому”, – пояснив Маркус Гельд, президент відділу Agricultural Solutions BASF. “Після декількох місяців підготовки та передачі бізнесу та плавного переходу співробітників, всі прагнуть нарешті розпочати роботу нової команди з розширеними бізнес-можливостями”.