Головна Новини Новини компаній Урожай кукурудзи “Укрлендфармінгу” може зрости на 15%

Урожай кукурудзи “Укрлендфармінгу” може зрости на 15%

81

Агрохолдинг “Укрлендфармінг” у 2018 році очікує, що зростання врожаю кукурудзи складе мінімум 15%.

Як повідомляє “ПроАгро” з посиланням на УНІАН, це стало можливим завдяки відмінним погодним умовам, а також використання нових технологій підживлення та захисту рослин.

“Природні умови на додачу до технологій живлення і захисту рослин, які ми використовуємо в Укрлендфармінг, прекрасно посприяли кукурудзі в найбільш критичних періодах її зростання”, – зазначив заступник генерального директора з агровиробництва холдингу Віктор Спаський.

Він зауважив, що високі врожаї кукурудзи обумовлені невисокою температурою під час цвітіння цієї культури в липні, а також тим, що дощі в деяких областях перевищували рівень двомісячних норм. І це сприяло якісному запиленню рослин під час цвітіння, а також накопиченню вологи для наповнення зерна.

Довідка. “Укрлендфармінг” є найбільшим українським агропромисловим холдингом, який займається вирощуванням сільськогосподарських культур і насіння, виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL), виробництвом цукру, тваринництвом та виробництвом м”яса, а також дистрибуцією сільськогосподарської техніки. До складу компанії входить 146 зерносховищ, 19 птахофабрик, 19 м”ясокомбінатів, дев”ять ферм з вирощування курей-несучок, шість насіннєвих заводів, шість цукрових заводів, шість комбікормових заводів, три селекційних господарства, три репродуктора, два заводи з виробництва шкіри та завод з виробництва яєчних продуктів.