Головна Новини Новини компаній Agricom Group інвестує $1 млн в інновації

Agricom Group інвестує $1 млн в інновації

52

Компанія Agricom Group (ТМ “Добродія”) інвестує $1 млн в інновації, зокрема частина коштів була вкладена в систему ізраїльського виробництва Taranis.

Як повідомляє “ПроАгро” з посиланням на AgroPortal, Taranis дозволяє використовувати штучний інтелект для збору і аналізу даних по станам посівів полів компанії.

Отримання високоякісних знімків займає менше 2-х діб, за допомогою яких агрономи отримують картину стану сходів, наявність шкідників і проблемних ділянок.

Виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник зазначив, що на впровадження системи пішов місяць, за цей час вже отримані перші результати по посівам озимих культур. Пізніше програма буде включена в мотивацію співробітників. Саму програму будуть адаптувати до особливостей українських культур протягом 3х років.

“Інвестиції в Taranis повернули за рахунок логістики, результатів по точним прогнозам погоди і економії на добривах і ЗЗР всього за 2 місяці. У сам Taranis вклали $100 тис.”, – підкреслив Петро Мельник.

За його словами, компанія буде розширювати також зрошувані площі до 500 га, а також орієнтуватися на ефективність виробництва з гектара.