Головна Новини Новини компаній Ukrlandfarming засіяв озимими майже половину запланованих площ

Ukrlandfarming засіяв озимими майже половину запланованих площ

43

На полях агрохолдингу Ukrlandfarming триває сівба озимих культур, якими вже засіяно 41% запланованих площ.

Як повідомляє “ПроАгро” з посиланням на УНІАН, компанія зауважує, що посівна кампанія цього року ускладнилася, зокрема, в південних областях і в зоні лісостепу України.

За словами, директора з агровиробництва групи компаній “Укрлендфармінг” Віктора Спаського, проблемними питаннями сьогодні є складна обробка ґрунту під посів озимої пшениці через посушливі умови, які склалися, зокрема, в південних областях і в зоні лісостепу України.

“Прогнозуємо можливий посів на невеликих обсягах площ в допустимі строки, де за рахунок правильної технології отримаємо планову врожайність культури”, – сказав він.

За його словами, цього року посівна кампанія змістилася на 5-7 днів з метою зробити посів в оптимальні терміни. При цьому в ході посіву основна увага приділяється наявності вологи в орному шарі ґрунту безпосередньо в зоні посівного ложе, де знаходяться насіння.

“Підбираємо кращі попередники, які рано звільнилися після збору врожаю. У південних регіонах, де є значний дефіцит вологості, глибина закладення проводиться нами диференційно”, – розповів Спаський.