Головна Новини Новини компаній Ukrlandfarming хоче створити тваринницький кластер із вирощування корів м”ясних порід

Ukrlandfarming хоче створити тваринницький кластер із вирощування корів м”ясних порід

9

Група компаній Ukrlandfarming має намір створити тваринницький кластер із вирощування корів м”ясної породи в Житомирській області.

Як повідомляє “ПроАгро” з посиланням на УНІАН, про це повідомив керівник поліського кластера групи компаній Володимир Левківський.

“Ми плануємо наростити поголів”я м”ясного стада як мінімум на півтори-дві тисячі голів за рахунок закупівлі молодняку на відгодівлю”, – сказав він. Так, зараз поголів”я великої рогатої худоби у всьому поліському кластері становить 6 тис. голів м”ясних порід – української м”ясної, поліської м”ясної, а також абердинської.

За словами Левківського, на сьогоднішній день головне завдання для подальшого розвитку тваринництва у кластері – відпрацювати технологію вирощування і навчити персонал роботі з новими технологіями, які використовуються для вирощування племінного поголів”я.

“Можна побудувати сучасні приміщення, придбати сучасне обладнання, при цьому великі капіталовкладення, термін окупності великий. До того ж потрібно підготувати і навчити персонал”, – підкреслив Левківський, додавши, що для більш ефективного вирощування великої рогатої худоби був розроблений спеціальний раціон, що складається з зерна, силосу і білкових кормів.

За його словами, зараз на фермі планують також побудувати два змішувача для кормів для поліпшення технології годівлі тварин.