Головна Новини Новини компаній “Кернел” в січні запустить новий зерновий термінал

“Кернел” в січні запустить новий зерновий термінал

11

Агрохолдинг “Кернел” планує в січні 2019 року ввести в експлуатацію першу чергу нового зернового терміналу “Трансгрейнтермінал” в морському порту “Чорноморськ”.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на ЦТС, річна потужність перевалки зерна на терміналі після завершення будівництва всіх черг складе 4 млн тонн зерна.

“У січні 2019 року ми чекаємо запуску першої черги нашого нового зернового терміналу в Чорноморську, який збільшить пропускну здатність на 1 млн тонн. Остаточне введення в експлуатацію заплановано на осінь 2019 року, після чого пропускна спроможність терміналу збільшиться на 3 млн тонн, що дозволить збільшити загальний річний пропускну здатність наших об’єктів в Чорноморському порту до 8 млн тонн”, – йдеться в звіті компанії.

Згідно з документом, компанія збільшила прогнозний показник експорту зерна в 2019 ФР з 5,4 млн тонн – до 6,2 млн тонн.

Відзначається, що Європейський інвестиційний банк може надати “Кернелу” довгострокове фінансування в розмірі до 250 млн дол. На покриття капітальних витрат на 2019 фінрік.

У число об’єктів фінансування входить і новий зерновий термінал компанії в порту Чорноморськ. Проект знаходиться на стадії оцінки.