Головна Новини Новини компаній Ukrlandfarming провів децентралізацію в управлінні компанією

Ukrlandfarming провів децентралізацію в управлінні компанією

19

У 2018 році компанія Ukrlandfarming провела повну децентралізацію в управлінні компанією.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на Latifundist.com, про це повідомила директор по персоналу Ukrlandfarming передає Latifundist.com.

Наталія Романенко.

У компанії змінили бізнес-процеси, планування, систему управління, комунікації, також юридичну систему. Як сказала Наталія Романенко, сьогодні керівництво компанією здійснюється в 11-ти кластерах.

“Було б неправильно для компанії, у якій виробництво зосереджено в регіонах, шліфувати лідерство, інші корисні навички співробітників в столиці. Також, коли всі бізнес-процеси зав’язуються в одному центрі, то компанія стає неповороткою, не встигає переформатувати свої дії відповідно до змін на ринку. А щоб йти вперед, випереджати конкурентів, потрібно бути гнучкими”, -зазначила Наталія Романенко.

Незважаючи на те, що великих ротацій не відбулося, в компанії відчули позитивні результати децентралізації. По-перше, це додало впевненості керівникам на місцях, які в 98% випадків ухвалювали правильні рішення, виходячи з ситуації в регіоні. По-друге, не стало розмитою відповідальності, яка буває при централізації. Кожен директор розуміє, що він сам приймає рішення і несе відповідальність.

Довідка. UkrLandFarming є найбільшим агрохолдингом в Євразії. Займається вирощуванням зернових, виробництвом яєць і яєчних продуктів, вирощуванням великої рогатої худоби, дистрибуцією техніки, добрив і насіння.