Головна Новини Новини компаній “Органік Мілк” виведе на ринок нові продукти

“Органік Мілк” виведе на ринок нові продукти

11

Компанія “Органік Мілк” цього року планує випустити на ринок кілька нових продуктів – йогурт грецький та нові види твердих сирів.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на AgroPortal, про це розповіла директор компанії Олена Стретович напередодні участі “Органік Мілк”.

“Компанія демонструє ріст у виробництві та продажі продукції, за останній рік зросла частка експорту, а в 2019 році планується перша поставка продуктів до Саудівської Аравії. Також цього року плануємо збільшити обсяги виробництва, випустити декілька нових продуктів. На сьогодні в лінійці TM Organic Milk маємо 24 види готової органічної продукції”, – зазначила вона.

За її словами, майже вся лінійка органічної молочної продукції TM Organic Milk вже експортується до ОАЕ та Йорданії, але компанія готова розширювати свої експортні можливості до 20% від загальних обсягів виробництва та готова до виходу на нові ринки.

Довідка. “Органік Мілк” на ринку з 2014 року. Має перший в Україні завод із виробництва сертифікованої органічної молочної продукції з власної сировини, входить до структури вертикально інтегрованих компаній, які займаються виключно органічним землеробством, тваринництвом та переробкою.