Головна Новини Новини компаній “Агропросперіс Банк” отримав від EFSE 5 млн євро на фінансування українських аграріїв

“Агропросперіс Банк” отримав від EFSE 5 млн євро на фінансування українських аграріїв

Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE), який представлений Finance in Motion, надав “Агропросперіс Банку” кредит у гривні в еквіваленті 5 млн євро для фінансування українських агровиробників.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу банку, кредит EFSE збільшує можливість підтримки банком малих і середніх фермерів шляхом надання їм коротко- та довгострокових гривневих кредитів.

“Агропросперіс Банк” є єдиною спеціалізованою фінансовою установою в Україні, яка кредитує виключно агровиробників. Він першим в Україні почав кредитувати малих і середніх фермерів під аграрні розписки.

“Мета EFSE – не лише надавати фінансування, що сприятиме економічному зростанню, але й робити це відповідально, щоб розвивати місцевий фінансовий ринок. Видаючи кредити в національній валюті, EFSE надає бізнесу доступ до довгострокового стабільного фінансування без ризиків, пов’язаних з коливаннями валютного курсу”, – зазначила директор Finance in Motion Майя Гіздіч.

Довідка. Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE) – інвестиційний фонд, заснований Німецьким банком розвитку KfW за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини та Європейської Комісії. До інвесторів фонду також належать Міжнародна фінансова корпорація, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк та національні інституції розвитку країн Західної та Південно-Східної Європи.

Агропросперіс Банк – банк зі 100%-м іноземним капіталом, що належить інвестиційному фонду під управлінням NCH Capital Inc. (США).

Перегляди: 0