Головна Новини Новини компаній “Аграрний фонд” просить уряд відреагувати на дії НАБУ

“Аграрний фонд” просить уряд відреагувати на дії НАБУ

19

ПАТ “Аграрний фонд” звернувся до Президента України, Прем’єр-міністра України, Уповноваженого ВР України з прав людини та Бізнес-омбудсмена України з проханням відреагувати на тиск з боку НАБУ.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, розслідування НАБУ впродовж останніх трьох років перешкоджають проведенню господарської діяльності, дискредитують імідж товариства та репутацію його керівників, підривають довіру банків, державних органів та контрагентів. Вести прибуткову господарську діяльність в умовах постійного відвертого та безпідставного тиску та без документів, які були вилучені співробітниками НАБУ, вкрай проблематично. Це ставить під загрозу надходження коштів до державного бюджету, які товариство сумлінно сплачує у вигляді податків, зборів та дивидендів.

У зв’язку цим голова правління “Аграрного фонду” Андрій Радченко звернувся до Президента України та Прем’єр-міністра України з проханням відреагувати на ситуацію, що склалась, захистити ПАТ “Аграрний фонд” від незаконного тиску, упередженості НАБУ та вжити в межах компетенції заходів щодо поновлення порушених законних прав та інтересів “Аграрного фонду”.

Оскільки під час проведення слідчих дій неодноразово порушувалися права працівників ПАТ “Аграрний фонд”, Андрій Радченко також звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з проханням провести перевірку на предмет вчинення правопорушень детективами НАБУ під час обшуків у приміщенні Товариства.

Голова правління “Аграрного фонду” також звернувся до Бізнес-омбудсмена України з проханням провести перевірку законності дій детективів НАБУ та вжити заходів щодо поновлення порушених прав “Аграрного фонду” та притягнення до відповідальності співробітників НАБУ.