Головна Новини Новини компаній Польський фонд Aviva скоротив частку в “Астарті”

Польський фонд Aviva скоротив частку в “Астарті”

Відкритий пенсійний фонд Aviva Santander (Польща) повідомив агропромхолдингу “Астарта” (Astarta Holding NV) про продаж пакета акцій компанії.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на повідомлення компанії, частка Aviva в Astarta Holding NV опустилася нижче 3%.

До цієї угоди станом на 9 липня 2019 року Aviva OFE володіла 786 106 акціями компанії, що становило 3,14% статутного капіталу (786 106 голосів, 3,14% від загального числа голосів).

“Після врегулювання вищезгаданої угоди, станом на 10 липня 2019 року, Aviva OFE володіє 743 344 акціями “Астарти”, що становить 2,97% статутного капіталу компанії” – йдеться в повідомленні.

Довідка. “Астарта-Київ” – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод із переробки сої та біогазовий комплекс у Полтавській області.

Перегляди: 0