Головна Новини Новини компаній Елеватор “Агрейн” почав приймати зерно нового врожаю

Елеватор “Агрейн” почав приймати зерно нового врожаю

9

У Чернігівській області “Елеватор Агро” компанії “Агрейн” прийняв на зберігання перші 10 тис. тонн ріпаку врожаю 2019 року.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на Elevatorist, про це розповів директор елеватора Юрій Попов, передає elevatorist.com.

“Поки тільки ріпак йде, взяли перші 10 тис. тонн олійної. На елеватор везуть як ГМО-ріпак, так і не ГМО, потрібно його розділяти і не змішувати. Дня через 3-4 почнуть привозити пшеницю” , – розповів Юрій Попов.

Він зазначив, що основною культурою в регіоні є кукурудза. У минулому сезоні “Елеватор Агро” прийняв на зберігання 300 тис. т зернових і олійних.

“З цих обсягів 150 тис. тонн склала кукурудза, 50 тис. тонн – пшениця, решта 100 тис. тонн – ріпак, соя, соняшник”, – повідомив керівник.

Що стосується якості ріпаку, то воно не поступається торішньому. Єдина відмінність цього сезону – ціна на ріпак, яка знизиться з 1 серпня.

Довідка. Агрохолдинг “Агрейн” є одним із найбільших в Україні. Агрохолдинг обробляє 130 тис. га земель в шести областях: Житомирській, Київській, Одеській, Харківській, Черкаській та Чернігівській. Володіє чотирма елеваторними комплексами загальною потужністю 330 тис. тонн одноразового зберігання зернових.