Головна Новини Новини компаній “Нібулон” зібрав зернові з 64% запланованих площ

“Нібулон” зібрав зернові з 64% запланованих площ

21

Збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях компанії “Нібулон” наближається до свого завершення.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36%). В компанії сподіваються завершити збиральну кампанію до кінця липня.

Зараз вже завершено збирання ранніх зернових, зокрема пшениці у Миколаївській області. Валовий збір пшениці, що надійшов від філій підприємства загалом по області складає більше ніж 45 тис. тонн. Найбільшу врожайність продемонстрували філії “Прибужанівська” (52,8 ц/га), ТОВ АК “Врадіївський” (53,8 ц/га) та ДП “Лідієвське” (49,5 ц/га).

Також завершено збирання озимого ячменю. Загалом зібрано 1816 га зазначеної культури. Валовий збір сягнув майже 10 тис. тонн за середньої врожайності – 53,3 ц/га. Лідерами за врожайністю озимого ячменю є підприємства компанії, що розташовані в центральних районах Миколаївської області (ДП “Лідієвське”, філія “Прибужанівська”), та філія “Кам’янець-Подільська” (Хмельницька обл.).

Наближається до завершення і збирання ріпаку. Зокрема на сьогодні урожай зібрано з 93 % від запланованих до збирання площ, що становить приблизно 4,5 тис. га. При цьому наразі сформовано валовий збір на рівні більше ніж 11,5 тис. тонн. Найвищу врожайність культури демонструють такі філії: ДП “Лідієвське” (30,2 ц/га), “Кам’янець-Подільська” (27,1 ц/га).