Головна Новини Новини компаній “Кернел” завершив випуск єврооблігацій на суму $300 млн

“Кернел” завершив випуск єврооблігацій на суму $300 млн

Агрохолдинг “Кернел” завершив процедуру випуску п’ятирічних єврооблігацій з доходністю 6,625% на суму $300 млн.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, організатором випуску виступили ING Bank та J.P. Morgan.

Залучені кошти компанія використає для фінансування робочого капіталу та реалізації загальних корпоративних цілей.

“У результаті проведених роуд-шоу попит на євробонди перевищив пропозицію. Ми відмітили високий рівень зацікавленості серед інвесторів з Великобританії, США та континентальної Європи. Проявлений з їхнього боку інтерес викликаний насамперед прозорістю й відкритістю нашої компанії, а також поліпшенням загальноукраїнського інвестиційного клімату. Розміщення євробондів “Кернелом” матиме позитивний вплив на позицію країни на міжнародних ринках капіталу”, – зазначив генеральний директор компанії Євген Осипов.

За його словами, 90% євробондів традиційно викупили інвестиційні фонди, 6% – хедж-фонди, ще 4% – банки. За географічним принципом розміщення має наступну структуру: 49% – частка інвесторів з Великобританії, 27% – зі США, 21% – з континентальної Європи, 3% – інвестори інших країн.

Напередодні емісії міжнародне агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг “Кернела” з рівня “B+” до “BB-“, прогноз стабільний. Сьогодні він на два рівні вищий від рейтингу України. Агентство S&P підтвердило рейтинг “Кернела” на рівні “В”.

Довідка. “Кернел” – найбільший в світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Свою продукцію вона поставляє більш ніж в 60 країн світу. З листопада 2007 р. акції Kernel Holding торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).

Перегляди: 0