Головна Новини Новини компаній “Сварог Вест Груп” завершив збирання цукрових буряків

“Сварог Вест Груп” завершив збирання цукрових буряків

Корпорация “Сварог Вест Груп” завершила збір цукрових буряків, середня врожайність яких склала 665 ц/га.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, в господарствах “Сварог Вест Груп” зібрано 90 тис. тонн цукрових буряків із цукристістю 17,6%.

“Ми відпрацювали за повною агрономічною схемою, і, як наслідок, ми задоволені проведеною роботою. На майбутню врожайність цієї сільськогосподарської культури впливає чимало факторів, які треба враховувати: терміни сівби/збирання, технологія вирощування, яка може максимально розкрити потенціал гібридів, раціональне використання агротехнічних та агрохімічних прийомів. Обов’язково потрібно захистити культуру від хвороб та шкідників”, – розповів член ради директорів, виконавчий директор компанії Сергій Філюк.

Довідка. Корпорація “Сварог Вест Груп” працює в трьох областях ? Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській. Основні напрямки роботи підприємств корпорації: рослинництво: вирощування зернових, олійних, технічних і нішевих культур; молочне і м’ясне тваринництво; садівництво; насінництво; зберігання продукції; сучасні МТС; IT розробка та імплементація; проекти “зеленої енергетики”; виробництво органічної продукції.

Перегляди: 0